ART / Lithographs / Litograph 17132042
nr 1713 2042
LITOGRAPH
"Schlacht bei Waterloo", 40x55 cm, outer dimensions including frame: 62x71, wear, missfärgningar.
"Schlacht bei Waterloo", 40x55 cm, yttermått inklusive ram: 62x71 cm. Ej signerad
Condition: slitage, missfärgningar
SEK 100
Monday July 14 2025
at 18:40:02
11/7 15:01:00